Kodėl žmonės mėgsta veiksmo filmus?

zmonesVeiksmo filmai ne tik padeda smagiai praleisti laiką, papildyti adrenalino atsargas, bet kai kam padeda palengvinti ir kai kurių psichologinių problemų naštą. Pavyzdžiui, judėjimo negalią turintis žmogus bent tam tikrą laiką mintimis gali susitapatinti su herojumi ir trumpam pamiršti apie savo fizinius trūkumus. Be to, ne visi žiūrovai yra fiziškai stiprūs, tačiau įsijautę į veiksmą lieka vidiniai patenkinti.

Kuo ypatingi Mizon veido kremai?

kremaiMizon yra viena populiariausių kosmetikos gamintojų Pietų Korėjoje. Vis daugiau moterų juos renkasi dėl aukštos kokybės ir natūralios saugios sudėties. Įmonės gaminiai atitinka tarptautinius standartus ir nenusileidžia prabangiai kosmetikai, nors turi ir prieinamesnę kainą.

Kaip namuose ar įstaigoje įsirengti kompiuterinį tinklą?

tinklasVietinės reikšmės kompiuterinis tinklas yra skirtas aptarnauti nedidelėje teritorijoje kurios nors vienos bendruomenės narius. Ryšiui tarp jų palaikyti yra reikalingi telefoninį, kabelinį ar optinį ryšį garantuojantys kanalai. Atstumas tarp šiuo tinklu besinaudojančios bendruomenės narių negali viršyti kelių dešimčių kilometrų. Jeigu nusprendėte įsirengti kompiuterinį tinklą, žinokite, jog internetinė parduotuvė „Viskas elektronikai“ prekiauja viskuo, ko tam reikia.

Kokios technologijos užkariavo šiuolaikinio žmogaus kasdienybę?

pasiruosimasModernaus žmogaus kasdienybę iš esmės pakeitė gausybė įvairiausių technologijų. Šiuolaikinio žmogaus kasdienybė stipriai skiriasi nuo protėvių būtent dėl pastaraisiais dešimtmečiais vykusios technologijų pramonės pažangos. Dalinamės keletu technologijų, kurios turėjo didelį poveikį kasdieniam mūsų gyvenimo pasikeitimui, o šiandien be jų savęs neįsivaizduojame:

Perkant „Pildyk“ SIM kortelę – galimybė rasti vieną iš 1000 auksinių bilietų: nemokami neriboti skambučiai, SMS ir internetas

tele20814Artėjantys mokslo metai primena iš anksto pasirūpinti nebrangiu, bet kokybišku mobiliuoju ryšiu tiek mokymuisi ar darbui, tiek laisvalaikiui. Dabar – pats geriausias metas įsigyti naują SIM kortelę, nes „Pildyk“ skelbia pasiūlymą su neįtikėtinomis staigmenomis: perkantys išankstinio mokėjimo planą gali laimėti visiškai nemokamus ir neribotus skambučius, SMS ir GB visiems metams.

Įrenginių priežiūra vienose rankose: „Tele2“ salonuose ekspertai telefonus išvalys nuo virusų ar atkurs pamirštus slaptažodžius

tele208-03Ar žinojote, kad „Tele2“ salonuose galite ne tik pasikonsultuoti visais rūpimais klausimais, bet ir pasinaudoti kitomis įrenginių priežiūros paslaugomis? Čia dirbantys ekspertai naudojimui gali paruošti naują įrenginį, išvalyti jau naudojamą telefoną nuo virusų, atnaujinti programinę įrangą ar suteikti kitas su sklandžiu įrenginių naudojimu susijusias paslaugas.

Paslaugos atliekamos „Tele2“ salonuose visoje Lietuvoje. Jų sąrašą galite rasti paspaudę ČIA.

Kibernetinio saugumo ekspertas atsuktuvu nulaužė „Lenovo“ nešiojamųjų kompiuterių BIOS slaptažodį

estija1Naujosios Zelandijos kibernetinio saugumo ekspertas iš „CyberCX“ komandos pademonstravo itin paprastą būdą, kaip apeinant slaptažodį atkurti prieigą prie „Lenovo“ nešiojami kompai BIOS. Bendrovės vadovas išsamiai aprašė, kuriuos EEPROM kaiščius reikia sutrumpinti atsuktuvu, kad būtų pasiektas rezultatas.

Šią vasarą mėgaukitės pigiais „Tele2“ 5G namų interneto pasiūlymais: pirmi 6 mėnesiai – nemokami!

tele207-26Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ ir toliau sparčiai plečia 5G tinklą, kad naujosios kartos ryšiu galėtų mėgautis dar daugiau savivaldybių. „Tele2“ 5G namų interneto planas dabar kainuoja mažiau, o pirmus 6 mėnesius jį galite išbandyti nemokamai.

Pasinaudokite „Tele2“ pasiūlymu ir namuose naršykite dar patogiau už prieinamą kainą. Daugiau apie šį pasiūlymą galite sužinoti čia.

Kaip prižiūrėti auskarus su deimantais?

auskaraiAuskarai su deimantais, tai pagrindinis papuošalas, kurį privalo turėti kiekviena moteris. Tai klasikos ir elegancijos simbolis, kuris tinka prie bet kokios progos ir aprangos. Žinoma, tai priklauso ir nuo deimanto dydžio bei spalvos, tačiau standartiniai deimantiniai auskarai yra labai puikiai priderinami prie kiekvienos aprangos. Tačiau daug kam kyla prieštaravimų, jog tokio tipo auskarus yra labai sunku prižiūrėti.

Nagų priežiūros ateitis: naujoviški produktai ir metodai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį

nagaiNagų priežiūra nuėjo ilgą kelią nuo bazinio nagų trumpinimo žirklutėmis ir paprasto nagų lakavimo. Pastaraisiais metais daugėja naujoviškų nagų produktų ir metodų, kurie žada pakelti mūsų nagų priežiūros rutiną į kitą, dar aukštesnį lygį. Nuo aukštųjų technologijų nagų priežiūros įrankių iki netoksiškų nagų lakų - nagų priežiūros ateitis atrodo nestovi vietoje. Šiame straipsnyje Nagudraugas.lt iš arčiau apžvelgia keletą įdomiausių naujų produktų ir metodų, kurie daro perversmą nagų priežiūros pramonėje.

Edukacinė, koncertinė ,,Draugystės“ choro kelionė po Estiją

grusasestijaMažeikių kultūros centro mišrus choras, po labai įtempto koncertinio sezono ir pasiruošimo Lietuvos Vakarų krašto Dainų šventei Klaipėdoje, įgyvendino šių metų svajonę, liepos 7–11 dienomis pakeliauti po Estiją. Vadovė ir profesionali Tartu bei Talino gidė Sigita Matulevičienė mūsų prašymu paruošė programą, kuri leido labiau pažinti Estijos kraštą ir dvarų kultūrą, švietimą ir istoriją, gamtos unikumus ir žmonių buitį, miesto santykį su kaimu bei pakoncertuoti. 

Kai kurie vaisiai ir daržovės naudingi ir šunims: kuriuos augintiniui siūlyti, o kurių šiukštu negalima duoti

suosumorkomJūsų šuo smalsiai žiūri į braškę ar pjaustomą bulvę, ir svarstote, ar galite jam leisti pasmaguriauti? Iš tiesų dalis daržovių ar vaisių gali jį susargdinti, bet kai kurių duoti augintiniui galima – ir tą padaryti netgi verta, kad paįvairintumėte jo mitybą. Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, pastebi, kad lietuviai skiria daug dėmesio augintinių gerovei ir moka rinktis kokybiškus produktus, taip pat ieško naujovių, kaip išplėsti jų maisto racioną.

Svarbiausi telefono aksesuarai – ką įsigyti reikėtų kiekvienam?

aksesuaraiIšmaniųjų aksesuarai – tai svarbios, kiekvienam naujai įsigytam telefonui reikalingos dalys. Apsauginiai stikliukai, dėklai, įvairūs laidai tėra keletas dažniausiai perkamų variantų. Visgi, pastarųjų egzistuoja gerokai daugiau. Be jokios abejonės, kai kurie aksesuarai yra kiek svarbesni už kitus, pavyzdžiui dėl to, jog prisideda prie papildomos telefono apsaugos. Žinoma, dalis jų praverčia labai konkrečių situacijų metu, tarkime, vairuojant. Bet kokiu atveju, dabartinėje rinkoje skirtingų aksesuarų gausu. Tad, kuriuos iš jų reikėtų įsigyti kiekvienam?

„Pildyk“ klientams – dovanos kasdien: laimėkite daiktus iš naujausios K. Meschino kolekcijos

tele20623Dovanos kasdien? Sukurtos pačios Karolinos Meschino? Ir dar beveik be pastangų? Taip! Išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ klientams šypsosi sėkmė – prizus kasdien galima laimėti nutrynus specialią virtualią žaidimo kortelę „Pildyk“ programėlėje arba www.pildyk.lt svetainėje.

Visus „Pildyk“ pasiūlymus ir daugiau informacijos apie juos galite rasti internetinėje svetainėje pildyk.lt.

Papuošalai – vertinga išleistuvių dovana. Į ką atsižvelgti ją renkantis?

papuosalBet kurio etapo užbaigimas žymi tam tikrą mūsų gyvenimo tarpsnį. Jo metu įgyjame vertingas žinias bei patirtis, su mumis liekančias visą gyvenimą. Ne ką mažiau vertingi bei ilgaamžiai yra ir papuošalai. Dėl šių savybių jie tampa itin tinkama dovana bet kuriam abiturientui išleistuvių proga – nepaisant to, ar baigiamas universitetas, mokykla ar darželis. Kokie moteriški ir vyriški papuošalai patiktų abiturientui? Kodėl svarbu pasirinkti tinkamo stiliaus papuošalus ir nustatyti norimą išleisti biudžetą? Atsakome į visus šiuos klausimus ir dalinamės 5 svarbiausiais punktais, į kuriuos rekomenduojama atsižvelgti renkant tokias išleistuvių dovanas.

Kam mokėti daugiau, kai „Tele2“ pigiau? Operatorius mažina populiariausių interneto ir 5G planų kainas

tele206-06Didžiausias mobilaus ryšio operatorius Lietuvoje „Tele2“ mažina populiarių interneto ir pokalbių planų kainas savo klientams. Dabar klientai už kasdienes ryšio paslaugas net iki dvejų metų mokės mažiau.

„Vienas svarbiausių mūsų įmonės uždavinių – visiems žmonėms prieinamos kokybiškos ryšio paslaugos. Suprantame, kad ekonominė situacija šalyje ir pasaulyje yra sudėtinga, todėl mūsų tikslas padėti žmonėms taupyti pinigus, o ne taupyti GB bendravimo su artimaisiais sąskaita“, – sako Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Lietuvai ir Baltijos šalims.

KSP kvepalai plačiam pasirinkimui

kvealaiKSP kvepalai gali būti naujas atradimas, kuris sužadins nepaprastus pojūčius. Specialūs kūno kvepalai sukurti taip, kad būtų patvarūs ir ilgą laiką išlaikytų kvapą. Būdami pagaminti iš natūralių komponentų jie bus tikro, gryno kvapo garantas. Skaitykite toliau ir sužinokite apie modernaus dizaino KSP kvepalus, kurie neabejotinai taps jūsų nauju palydovu kasdienybėje.

Koks lakavimas madingas šią vasarą?

lakasManikiūras su lakavimu yra viena iš populiariausių grožio procedūrų tarp moterų. Bet ar tai gali stebinti? Juk tvarkingi ir dailiai nulakuoti nagai rankoms suteikia papildomo grakštumo, estetikos, o moteriai dar ir pasitikėjimo savimi. Jei domina manikiūro tendencijos ir smalsu, kokios jos bus šią vasarą, štai kelios iš jų. Galbūt kažkurias „pasigausite“ ir savo nagučiams?

Vestuvinių žiedų tendencijos 2023 metais

ziedasDažnai besirinkdami vestuvinius žiedus būsimi jaunieji atsižvelgia ne tik į savo simpatijas, tačiau ir į tai, kokios tendencijos vyrauja tais metais. Todėl apžvelkite vestuvinių žiedų madas 2023 metais.

Metalų miksas

Šiais metais viena iš ryškesnių vestuvinių žiedų tendencijų yra skirtingų metalų, pavyzdžiui, aukso ir platinos, arba skirtingų vieno metalo spalvų, pavyzdžiui, balto ir rausvo aukso, maišymas.

Kaip tinkamai pasirūpinti vyrišku kostiumu?

kostiuVyriškas kostiumas yra svarbus drabužis, kiekvieno vyro garderobe, todėl visi vyrai turi po keletą kostiumų, kurie jiems be galo svarbūs ir be galo brangūs, ne tik pinigine prasme, tačiau ir emocine prasme. Kostiumas gali sukurti elegantišką ir solidų įvaizdį įvairiose progose, nuo verslo susitikimų iki ypatingų renginių. Taigi, norint, kad kostiumas atrodytų puikiai ir tarnautų ilgą laiką, reikia tinkamai pasirūpinti jo priežiūra. Štai keletas patarimų, kaip tai padaryti, kad Jūsų kostiumas būtų nepriekaištingai tvarkingas, ir žinoma švarus.

Atskleista: geriausia priemonė nuo uodų kuri nustebins

Geriausia priemonė nuo uodų yra …?

Šis klausimas daugeliui entuziastų gamtoje neduoda ramybės. Ir ne be reikalo. Šiais laikais, kai priemonių nuo uodų yra šimtai ir pačių įvairiausių. Sunku išsirinkti kažką, kas tikrai būtų patikima ir kelionės įspūdžių nepaverstų košmariškais. Tad Thermashop.lt priemonių nuo uodų ekspertai apžvelgia populiariausias Lietuvoje naudojamas uodų atbaidymo priemones. 

Liaudiškos priemonės nuo uodų

Jei norite nuo uodų apsisaugoti taip, kaip saugodavosi mūsų seneliai – turime įdomių žinių. Sodyboje, kurioje leidžiate laiką, greta jūsų turėtų augti šeivamedis arba pilna lysvė pomidorų. Sakoma, kad būtent šie augalai atbaido kraugeriškus vabzdžius. O jei apsaugos reikia čia ir dabar, galite smulkiai papjaustyti šviežių vyšnių ir bazilikų lapų. Žmonės sako, kad, pasitepus atviras kūno vietas šia žalia mase, uodai skris šalin. 

Kaip rasti sau mylimą smilkalų kvapą, kuris nebūtų kenksmingas sveikatai?

smilkalaiSmilkalai yra puikus sprendimas norint pamedituoti ir atsipūsti po sunkios dienos. Ši priemonė tapo viena iš populiariausių prekių šiais metais, nes jos paskirtis gali būti išvystyta skirtingais būdais: smilkalus galima naudoti meditacijai, jogai, namų kvapui, dvasiniai kelionei į kitas šalis. Būtent dėl to, tai yra smagi dovana įkurtuvių progą arba tam žmogui, kuris turi savo dienos pradžios/pabaigos ritualą. 

„Tele2“ pavasario pasiūlymas: net tris mėnesius internetu naudokitės nemokamai

tele204-12Pavasarį startuoja ilgai lauktas kelionių sezonas – visi skuba aplankyti žiemos sezonu primirštas sodybas ar saulės šiluma pasimėgauti pajūryje. Dažnai keičiant buvimo vietą pravartu su savimi turėti ir „Laisvą internetą“, kuris užtikrins interneto ryšį visur, kur nukeliautumėte. Kaip tik jam „Tele2“ paruošė išskirtinį pasiūlymą – pasirašę 24 mėn. sutartį su 50 GB ar 100 GB planais, pirmus 3 mėnesius internetu galėsite naudotis nemokamai! Tai – ne vienintelis dėmesio vertas pasiūlymas – dabar daug pigiau galite įsigyti išmanųjį „LG“ televizorių bei nešiojamąjį kompiuterį „Lenovo“.

MAXIMA akcijos – padės sutaupyti, ar suvilios išleisti daugiau?

maxiaValstybės duomenų agentūra skelbia, kad 2023 metų vasarį, lyginant su sausiu, prekių ir paslaugų kainos padidėjo 0,7 proc. Daugiausia brango „mokesčių“ kategorijai priskiriamos paslaugos ir žaliavos – vanduo, elektra, dujos ir jų tiekimas, taip pat alkoholis, tabakas. Tačiau taip pat brango ir maisto produktai, buitinė chemija bei kitos prekės, kurias perkame nuolat. Kainoms kylant vis dažniau žvalgomės į nuolaidas bei bandome apsipirkti pigiau. Ar tikrai MAXIMA akcijos gali padėti sutaupyti? O gal tai tik būdas suvilioti pirkėjus išleisti daugiau?

Kokių prietaisų virtuvėje gali prireikti norint gaminti sveikai?

virtuveJei per atostogas buvote per daug įsitempę ir turėjote per mažai energijos, maisto ruošimo rutinos pakeitimas yra geras būdas jaustis geriau. Norint organizuoti sveiką mitybą namuose ir sutaupyti pinigų, jums reikia tinkamos virtuvės įrangos. Tai yra pagrindinė buitinė technika, kurios jums reikia: stalviršis, viryklė, trintuvas ir kepimo alternatyva. Jie leis jums iš anksto paruošti maistą, gaminti šviežius patiekalus nuo nulio ir sumažinti aliejaus kiekį gaminant maistą. Skaitykite toliau, kad gautumėte patarimų, kokių tipų prietaisus pirkti, ir konkrečių gaminių rekomendacijų.

Veido kremai bei jų rūšys

kremaiDrąsiai galima sakyti, kad veido kremai yra viena populiariausių veido odos priežiūros priemonių. Verta dėmesį atkreipti į tai, kad veido kremų pasirinkimas yra labai didelis, o vienas dalykų, kurį reikėtų įvertinti, renkantis veido kremą, yra jo rūšis. Taigi, aptarkime svarbiausias.

Naudingi ir įžvalgūs patarimai apie SEO jūsų verslui

Kai kam SEO gali atrodyti kaip keista, kitiems net kaip bauginanti ir sunkiai suvokiama tema. Tačiau ji labai aktuali visiems, kurie pradeda gilintis į skaitmeninės rinkodaros pasaulį. Nebijokite, nes mes surinkome naudingiausius patarimus apie SEO jūsų verslui, net jei esate visiškas naujokas!

Šie patarimai padės jums išlaviruoti sudėtingame SEO labirinte ir išnaudoti jame slypintį potencialą. Visa tai tam, kad pagerintumėte savo pozicijas internete!

Kaip internetiniai kazino paverčia nemokamus sukimus į pajamas?

casinoKaip ir bet kuris kitas verslas, lietuvos internetinių kazino operatoriai ilgainiui nori gauti pelno. Dauguma kazino žaidimų turi kazino pranašumą prieš žaidėją. Tiek sausumos, tiek interneto kazino turi išlaidų ir sąnaudų, kurias reikia padengti. Be kazino pranašumo, internetiniai kazino naudoja nemokamus sukimus kaip priemonę gauti pajamų savo verslui.

Šiame straipsnyje paaiškinsime, kaip interneto kazino gauna pelną iš nemokamų sukimų ir kitų populiarių alternatyvų.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode