RETRO

Pirmą kartą Mažeikiuose – virvės traukimo čempionato etapas

Savaitgalį Mažeikių rajone, Buknaičių kaimo parke, pirmą kartą vyko Lietuvos virvės traukimo federacijos lauko virvės traukimo čempionato III, baigiamasis, etapas. Išaiškinti nugalėtojai 6 kategorijose. Dalyvavo 26 komandos iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų virvės traukimo sporto klubų.

Dalyvius sveikino ir nugalėtojus bei prizininkus apdovanojo Lietuvos virvės traukimo federacijos prezidentas Andžej Stefanovič. Geriausioms čempionato komandoms įteiktos taurės ir medaliai.

Jaunimo kategorijoje stipriausia pripažinta Meškuičių „Meškuičių“ komanda. 6x6 kategorijoje nugalėjo Kuršėnų klubo „Kristalas“ komanda. Šio klubo komanda tapo nugalėtoja ir moterų kategorijoje. Vyrų 720 kg kategorijoje pergalę pasiekė Lietuvos rinktinė, kuri kitąmet vyks į pasaulio čempionatą. 600 kg kategorijoje laimėjo Jonavos klubo „Gekonas“ komanda, o 4+1 kategorijoje – Panevėžio rajono klubo „Ąžuolas komanda.

Dvikovoms teisėjavo federacijos teisėjai. Jų darbą stebėjo ir vertino vienintelis Lietuvoje tarptautinės kategorijos teisėjas Eugenijus Deksnys.

Virvės traukimo čempionato etapas buvo pirmoji Urvikių kultūros centro renginio „Urvikiai gyvi – 2022“ dalis. Antroji dalis – triukšmingas šventinis koncertas – vyko Urvikių kultūros centro aikštėje. Susirinkusiuosius dainomis sveikino grupės „Po stogu“, „UžKūtės“, Mažeikių kultūros centro vaikų pop grupės solistės, atlikėjas Ruslanas Kirilkinas, grupė POP DU.